Slēdzeņu maiņa

Slēdzeņu maiņa

Garantija un drošība ir apstākļi, kas nosaka slēdzenes izvēli, gan ustādīšanas, gan nomaiņas gadījumā. Slēdzeņu maiņas mērķis parasti ir uzlabot drošību dzīvesvietā, tādēļ būtiska ir gan slēdzenes izcelsme un kvalitāte, gan meistaru prasmes to pareizi uzstādīt. Slēdzeņu maiņas ir ļoti atšķirīgas un darba sarežģītumu nosaka mājokļa tips, durvju materiāls un izvēlētās slēdzenes komplicētība. Jo sarežģītāks slēdzenes mehānisms, jo laikietilpīgāka ir tās uzstādīšana un testēšana, taču rezultāts ir tā vērts.

Katrā ziņā, izvēloties slēdzeni, blakus izmaksām jānoliek vajadzības, jo, piemēram, būtiski atšķirsies, kādu slēdzeni izvēlēties garāžai, kurā stāv Jūsu auto, un šķūnītim, kurā glabājat vecas mantas. Jo atbildīgāks ir durvju uzdevums, jo izturīgākām un drošākām tām jābūt. Atbilstošu slēdzeni var atrast visām durvīm, neatkarīgi no to modernuma, materiāla vai biezuma. Bet, lai atrastu vislabāko no opcijām plašajā slēdzeņu klāstā, ir vērts pakonsultēties ar zinošiem ekspertiem, piemēram, mūsu slēdzeņu meistariem, kuri ne tikai nomainīs slēdzeni, bet arī izrunās ar Jums visus jautājumus, detalizētāk paskaidrojot, kuru slēdzeni uzstādīt un kādas būs tās priekšrocības.

Ne velti ir desmitiem dažādu ražotāju un vēl vairāk slēdzeņu tipu, jo tās atšķiras ne tikai pēc izmēra un materiāla, bet arī iekšpusē izmantotā mehānisma. Ir daudzpunktu, mehāniskās, bīdamās un pat magnētiskās slēdzenes, kā arī virkne citu variantu, kuros tā pa īstam orientējas tikai pieredzējuši meistari. Katrām durvīm un katrai celtnei ir savas vajadzības un prasības, tādēļ atrast pareizo slēdzeni pašu spēkiem var prasīt pārāk daudz laika. Uzticot izvēli un ierīkošanu zinošiem profesionāļiem, varat būtiski atvieglot savu ikdienu!

Katrai slēdzenei ir noteikts dzīves cikls, tādēļ nolietojusies slēdzene, kas jānomaina, var skart katru. Lai tas nenotiktu negaidīti, varat jau iepriekš novērot slēdzenes darbību un konstatēt defektus savlaicīgāk. Katram mehānismam ir savas vājās un stiprās puses, taču abpusēji izrunājot visus apstākļus, varēsim pieņemt lēmumu, kura slēdzene ir visdrošākā un labākā opcijā tieši Jūsu durvīm un cik bieži nepieciešama tās apkope, lai pagarinātu atslēgas kalpošanas ilgumu.