Durvju remonts

Durvju remonts

Durvis ir ļoti svarīgas katrai mājai, dzīvoklim un garāžai. Tās pasargā mūs un mūsu mājas. Tās rada arī pirmo iespaidu par Jūsu mājokli un tām ir jābūt gan skaistām, gan izturīgām. Ja durvis vairs neizskatās tik labi vai ir bojātas, tās nekavējoties ir jāmaina vai jāremontē. Durvis dažreiz izskatās tik iederīgas un piederīgas mājai, ka nevaram pat iedomāties to vietā citas. Tādās situācijās priekšroka tiek dota veco durvju atjaunošanai. Durvju remonts ļauj durvīm piešķirt otru elpu, liekot izskatīties kā jaunām!

Ja vēlaties atjaunot esošās durvis un salabot tās, durvju remonts ir izcils risinājums! Durvju atjaunošanas speciālisti parūpēsies par durvju ārieni un iekšējo pildījumu, palīdzēs sakārtot arī durvju ailes, eņģes un slēdzenes, kā arī paveiks visus uzlabošanas darbus īsā laikā.

Saprotot, ka māja bez durvīm nevar palikt ilgi, darām visu, lai durvju atjaunošanu paspētu 24 stundu laikā. Lai to panāktu, ieradīsimies pie Jums pašā rīta agrumā, demontēsim durvis un aizvedīsim uz mūsu darbnīcu. Retākos gadījumos durvju remontu var veikt uz vietas Jūsu mājā, bet visbiežāk apdarei nepieciešami darbarīki, kurus nevaram pārvest, tādēļ remontu veicam mūsu telpās.

Par durvju nogādi uz mūsu darbnīcu un atgriešanos atpakaļ mājās pilnībā parūpēsimies mēs. No Jums sagaidām tikai detaļas, kāda veida atjauninājumus vēlaties, kā arī precizēsim nepieciešamos uzlabojumus, piemēram, slēdzeņu nomaiņu, krāsas maiņu u.c. nianses. Visbūtiskākie jautājumi, ko iesakām apspriest, ir drošība – slēdzeņu stāvoklis un izturība. Mūsdienās ir radīti dažādi risinājumi, kā papildināt parastās slēdzenes ar aizsargslāņiem, aizdarēm un slēdžiem, kas palīdz pacelt drošības līmeni. Par drošību jāpadomā arī tad, ja remonts plānots garāžas durvīm, jo tā ir vieta, kur glabājam vērtīgas automašīnas, tehniku un darbarīkus. Daudzi rūpējas par mājas drošību, bet aizmirst par pārējām ēkām, kā rezultātā bieži ielaušanās tiek konstatēta tieši citās saimniecības ēkās.

Apceriet idejas un rakstiet mums! Apspriedīsim visas Jūsu vēlmes, piedāvasim rīcības plānu un tāmi, un jau īsi pēc tam ķersimies pie darba!