Seifu atvēršana

Seifu atvēršana

Seifs ir drošākā un labākā vieta, kur glabāt dārglietas, būtiskus dokuments vai naudu, jo tie ir droši pret uguns liesmām, zagļiem, sprādzieniem un uzlaušanu, taču visi šie plusi pārvēršas par mīnusiem, kad seifs iestrēgst vai aizmirstam tā atslēgu vai pieejas kodu. Tādās situācijās seifa drošība ļoti sarežģī jauno uzdevumu – atvērt seifu. Šādos brīžos palīdzēt var tikai profesionāli seifu atvēršanas speciālisti, kā  mūsu meistari, kuri ieradīsies pie Jums, novērtēs seifa sistēmu un atradīs pareizo veidu, kā to atvērt.

 

Seifiem iespējami dažādi veidi un katram no tiem ir savas nianses un sarežģījumi:

  • pretuzlaušanas seifi ciparu vai mehāniskajām atslēgām;
  • ugunsdrošie seifi, kas īpaši noder, ja jāuzglabā dokumenti vai nauda, jo seifs pasargās tos no sadegšanas ugunsgrēka gadījumā;
  • specializēti seifi CD, ierakstu lentu un citu magnētisko datu nesējiem, kas pasargā no ārējās vides ietekmes un temperatūras maiņām;
  • ieroču skapji u.c.

 

Katram seifam atšķiras gan uzbūve, gan slēdzene. Seifa slēdzenēm atšķiras drošības līmenis, pēc kura tālāk tiek izvēlētas metodes, kā labāk atvērt seifu, lai nebojātu tā karkasu. Tā kā mūsu seifu atvēršanas meistari šajā jomā strādā jau 20 gadus, spējam atrast atbilstošu risinājumu jebkuram seifu pretestības līmenim.

 

Mūsu seifu atvērēji spēj atvērt arī elektroniskās slēdzenes, kurām, atkarībā no aizsardzības līmeņa, var būt pat vairāki pieejas kodi. Vienīgais, kas mums būs nepieciešams, lai uzsāktu darbu pie seifa atvēršanas, – pierādījums, ka esat seifa īpašnieks. Tā kā seifos tiek uzglabātas ļoti vērtīgas lietas, mums ir svarīga klientu drošība.

 

Atverot seifus, vienmēr rūpīgi izvērtējam, kādu atvēršanas metodi izmantot, lai seifam nenodarītu lielus bojājumus. Mēģinot atvērt seifu, vienmēr rūpējamies ne tikai par to, lai tas tiktu atvērts, bet arī tā saturs netiktu sabojāts. Tā kā seifos parasti glabājas vērtīgi papīri, nauda un dārglietas, darām visu iespējamo, lai tie atvēršanas procesā neciestu. Veiksmi darbu saudzīgi, ar rūpību un pacietību, lai Jūs veiksmīgi atgūtu visu, kas paslēpts seifā.