Auto atvēršana

Auto atvēršana

Esi iestrēdzis savā automašīnā un nevari atvērt durvis? Esi palicis ārpus auto un nevari to vairs atslēgt? Apstākļi un brīži, kad iestrēgst automašīnas durvis, var būt tieši tad, kad to vismazāk gaidīsi! Dažreiz automašīna jau savlaicīgi brīdina, ka tai nepieciešama apkope, piemēram, ja ķeras automašīnas rokturis vai durvju atslēgšana izdodas tikai pēc vairākiem mēģinājumiem, bet citreiz durvju iestrēgšana ir pavisam negaidīts pārsteigums.

 

Neatkarīgi no tā, kāds ir mašīnas durvju iestrēgšanas iemesls, mūsu meistari atradīs pieeju, kā tās atvērt. Auto atvēršana var prasīt pat ļoti daudz laika un pacietības, bet līdz šim mūsu mehāniķiem nav gadījies automobilis, kam tie nespētu atrast veidu, kā atvērt aizslēgtās durvis.

 

Katras automašīnas uzbūve nedaudz atsķiras, piemēram, vecāku automobiļu ierasta ķibele ir putekļu sakrāšanās slēdzenēs un mehānismā, savukārt jaunākiem automašīnas modeļiem visbiežāk vaina meklējama elektronikā. Mūsu meistari gadiem ejot ir uzkrājuši bagātīgu pieredzi, iemācoties atvērt dažādu automašīnu durvis. Neskatoties uz to, kāda modeļa automašīna ir Jums, varēsim atrast labāko metodi tā atvēršanai.

 

Durju atvēršanas procesā izmantojam modernas un saudzīgas iekārtas, kas ļauj atmūķēt automašīnu, nenodarot postījumus automašīnas stikliem, durvīm vai salonam. Izsitot stiklu, durvis un automašīna var tikt neatgriezeniski sabojāti, kā rezultātā var sekot par vairāku detaļu nomaiņa. Pēc mūsu paveiktā remonts būs vajadzīgs tikai detaļai, kas sākotnēji būs bijusi durvju iestrēgšanas cēlonis, lai durvju iestrēgšana neatkārtotos.

 

Ja Jūsu auto atrodas Rīgā vai netālu no galvaspilsētas, ieradīsimies palīdzēt nepilnas stundas laikā. Lai auto atvēršana aizņemtu mazāk laika, varat uzreiz atsūtīt mums sīkāku aprakstu par automašīnas marku un situāciju, lai varam savlaicīgi sagatavoties ar piemērotu aprīkojumu un gatavu rīcības plānu. Tāpat aicinām sagatavot dokumentus, kas parāda, ka esat automašīnas īpašnieks, jo pakalpojuma sniegšanas laikā mums jābūt drošiem, ka sniedzam palīdzību automašīnas patiesajiem saimniekiem.

 

Meistari ieradīsies uz notikuma vietu ar visu vajadzīgo aprīkojumu un uzreiz uzsāks darbu, lai pēc iespējas ātrāk atvērtu automašīnu saudzīgi un bez paliekošām sekām.